Dzialka na sprzedaż, Bodzechów, Jędrzejów, 30896.00 m2, 772000.00 PLN
Biuro Agencja 977 NIERUCHOMOŚCI Ostrowiec Świętokrzyski
Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości Kalkulator kosztów Kalkulator kredytowy

Kontakt

Biuro Agencja Nieruchomości
977 NIERUCHOMOŚCI 

Biuro Ostrowiec Świętokrzyski                              ul. Iłżecka 23, 27- 400 Ostrowiec Świętokrzyski

tel. 41-247-61-38   (w godz. 8.30-15.00)

tel.kom. 512-600-012  (w godz. 8.30-16.00)        

   e-mail: biuro@977.pl

Biuro w Ostrowcu Św. jest czynne w godz:
Pn-Pt:   8.30 - 15.00
Sobota: 9.00 - 12.00 (praca w terenie, możliwe spotkanie w biurze po uzgodnieniu telefonicznym)

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art.66,§ 1. Kodeksu Cywilnego. Nie odpowiada on za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia, które mogą wynikać ze szczególnej specyfiki rynku nieruchomości.

Umieszczone ogłoszenia nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.), oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.)                                            Opisy ofert nieruchomości mogą ulegać zmianom na podstawie informacji właścicieli nieruchomości. Informacje umieszczone na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym. Nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji nieruchomości następuje przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Pośrednik nieruchomości nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Ogłoszenia mają tylko charakter informacyjny i stanowią zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego), nie stanowią natomiast oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zainteresowaniem ofertą i uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanej nieruchomości.

977-GS-1329 Bodzechów, Jędrzejów - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Agencja 977 nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski oferuje nietypową, atrakcyjną działkę rolną (IV klasa ziemi) o powierzchni 30.896 m2 w miejscowości Jędrzejów, Gmina Bodzechów. Działka w obecnym stanie jest sklasyfikowana jako rolna lecz nie powinno to mylić potencjalnych zainteresowanych ponieważ nie chodzi tu o uprawę roli, została ona wysegregowana wśród wielu terenów, zaś parametrami wyszukiwania, które zdecydowały o wyborze miejsca było położenie terenu, jego ukształtowanie, roślinność oraz lokalizacja z daleka od zgiełku, wśród wąwozów, drzew, krzewów, obok lasu. Niekwestionowanym atrybutem i bogactwem terenu jest szumiący potok przepływający przez nieruchomość, który jest źródłem energii, wody i stwarza jednocześnie pole do popisu dla architektów krajobrazu, którzy mogą wyczarować estakady, zalewy, staw i 100 innych pomysłów, rzeźba terenu może być źródłem ciekawych propozycji. Posesja została wybrana celem adaptacji terenu na małe osiedle domów jednorodzinnych z daleka od szumu, w otoczeniu ciszy i natury. Propozycja sprzedaży może zainteresować dewelopera, który pokusiłby o stworzenie osiedla domów lub centrum rekreacyjnego w tak urokliwym miejscu. Cena ofertowa za 1 m2 -25 zł, podlega ona negocjacji przy zakupie całej nieruchomości. Istnieje możliwość zakupu całości jak i pojedynczo (obszar jest podzielony na mniejsze działki o powierzchni ok. 3000 m2). Działka obecnie jest w trakcie uprawiania. Ładne usytuowanie działki na wzniesieniu, na terenie niezalewowym, w części lekko nachylona, w części płaska. Część obszaru jest położona przy drodze asfaltowej, media: woda, prąd w ulicy, działki z tyłu usytuowane są przy samym lesie, co zapewnia potencjalnemu nabywcy prywatność i intymność.                                                                                                                                                  Działki są profesjonalnie podzielone w kształcie prostokąta, do każdej posesji jest zapewniony dojazd, bez służebności. Dobry dojazd do głównych dróg krajowych (ok.2 km do trasy Radom-Rzeszów, ok. 3 km do drogi Ostrowiec-Kielce-Lublin. Teren znajduje się kilka kilometrów od Ostrowca Świętokrzyskiego. Miejsce idealne na budowę domków jednorodzinnych, daczy letniskowych o podobnej bryle. Idealne miejsce dla miłośników i obserwatorów przyrody, relaksu na łonie natury, wśród szumu drzew, szmeru strumyka, śpiewu leśnych ptaków, kwilenia bażantów, biegających leśnych zwierząt: zajęcy, saren .... Zatem czekamy na osoby, które w nietuzinkowy sposób chcą zrealizować pomysł na na swoje miejsce na ziemi. Posiadamy w ofercie wiele ofert mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych. Od poszukujących nieruchomości nie pobieramy prowizji. Zapraszamy zatem na stronę http://www.nieruchomosci.977.pl \ Proszę zgłosić nam Państwa oczekiwania a z pewnością znajdziemy odpowiednią ofertę. tel . 41 247 61 38 (8.00-15.00).
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Agencja 977
41 247 61 38
512 600 012
Nr licencji: 18756
biuro@977.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 18756

Szczegóły oferty

Symbol oferty 977-GS-1329
Lokalizacja Bodzechów, Jędrzejów
Pow. całkowita [m2] 30 896,00 m²
Cena 772 000 PLN
Cena/m2 24.99 PLN

Nieruchomość

Ukształtowanie działki częściowo zalesiona
Kształt działki nieregularny