Biuro Agencja 977 NIERUCHOMOŚCI Ostrowiec Świętokrzyski
Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości Kalkulator kosztów Kalkulator kredytowy

Kontakt

Biuro Agencja Nieruchomości
977 NIERUCHOMOŚCI 

Biuro Ostrowiec Świętokrzyski                              ul. Iłżecka 23, 27- 400 Ostrowiec Świętokrzyski

tel. 41-247-61-38   (w godz. 8.30-15.00)

tel.kom. 512-600-012  (w godz. 8.30-16.00)        

   e-mail: biuro@977.pl

Biuro w Ostrowcu Św. jest czynne w godz:
Pn-Pt:   8.30 - 15.00
Sobota: 9.00 - 12.00 (praca w terenie, możliwe spotkanie w biurze po uzgodnieniu telefonicznym)

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art.66,§ 1. Kodeksu Cywilnego. Nie odpowiada on za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia, które mogą wynikać ze szczególnej specyfiki rynku nieruchomości.

977-GS-1329 Bodzechów, Jędrzejów - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Agencja 977 nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski oferuje nietypową, atrakcyjną działkę rolną (IV klasa ziemi) o powierzchni 30.896 m2 w miejscowości Jędrzejów, Gmina Bodzechów. Działka w obecnym stanie jest sklasyfikowana jako rolna lecz nie powinno to mylić potencjalnych zainteresowanych ponieważ nie chodzi tu o uprawę roli, została ona wysegregowana wśród wielu terenów, zaś parametrami wyszukiwania, które zdecydowały o wyborze miejsca było położenie terenu, jego ukształtowanie, roślinność oraz lokalizacja z daleka od zgiełku, wśród wąwozów, drzew, krzewów, obok lasu. Niekwestionowanym atrybutem i bogactwem terenu jest szumiący potok przepływający przez nieruchomość, który jest źródłem energii, wody i stwarza jednocześnie pole do popisu dla architektów krajobrazu, którzy mogą wyczarować estakady, zalewy, staw i 100 innych pomysłów, rzeźba terenu może być źródłem ciekawych propozycji. Posesja została wybrana celem adaptacji terenu na małe osiedle domów jednorodzinnych z daleka od szumu, w otoczeniu ciszy i natury. Propozycja sprzedaży może zainteresować dewelopera, który pokusiłby o stworzenie osiedla domów lub centrum rekreacyjnego w tak urokliwym miejscu. Cena ofertowa za 1 m2 -25 zł, podlega ona negocjacji przy zakupie całej nieruchomości. Istnieje możliwość zakupu całości jak i pojedynczo (obszar jest podzielony na mniejsze działki o powierzchni ok. 3000 m2). Działka obecnie jest w trakcie uprawiania. Ładne usytuowanie działki na wzniesieniu, na terenie niezalewowym, w części lekko nachylona, w części płaska. Część obszaru jest położona przy drodze asfaltowej, media: woda, prąd w ulicy, działki z tyłu usytuowane są przy samym lesie, co zapewnia potencjalnemu nabywcy prywatność i intymność.                                                                                                                                                  Działki są profesjonalnie podzielone w kształcie prostokąta, do każdej posesji jest zapewniony dojazd, bez służebności. Dobry dojazd do głównych dróg krajowych (ok.2 km do trasy Radom-Rzeszów, ok. 3 km do drogi Ostrowiec-Kielce-Lublin. Teren znajduje się kilka kilometrów od Ostrowca Świętokrzyskiego. Miejsce idealne na budowę domków jednorodzinnych, daczy letniskowych o podobnej bryle. Idealne miejsce dla miłośników i obserwatorów przyrody, relaksu na łonie natury, wśród szumu drzew, szmeru strumyka, śpiewu leśnych ptaków, kwilenia bażantów, biegających leśnych zwierząt: zajęcy, saren .... Zatem czekamy na osoby, które w nietuzinkowy sposób chcą zrealizować pomysł na na swoje miejsce na ziemi. Posiadamy w ofercie wiele ofert mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych. Od poszukujących nieruchomości nie pobieramy prowizji. Zapraszamy zatem na stronę http://www.nieruchomosci.977.pl \ Proszę zgłosić nam Państwa oczekiwania a z pewnością znajdziemy odpowiednią ofertę. tel . 41 247 61 38 (8.00-15.00).
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Agencja 977
41 247 61 38
512 600 012
Nr licencji: 18756
biuro@977.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 18756

Szczegóły oferty

Symbol oferty 977-GS-1329
Lokalizacja Bodzechów, Jędrzejów
Pow. całkowita [m2] 30 896,00 m²
Cena 772 000 PLN
Cena/m2 24.99 PLN

Nieruchomość

Ukształtowanie działki częściowo zalesiona
Kształt działki nieregularny