Hala na wynajem, Ostrowiec Świętokrzyski, 10400.00 m2, 83200.00 PLN
Biuro Agencja 977 NIERUCHOMOŚCI Ostrowiec Świętokrzyski
Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości Kalkulator kosztów Kalkulator kredytowy

Kontakt

Biuro Agencja Nieruchomości
977 NIERUCHOMOŚCI 

Biuro Ostrowiec Świętokrzyski                              ul. Iłżecka 23, 27- 400 Ostrowiec Świętokrzyski

tel. 41-247-61-38   (w godz. 8.30-15.00)

tel.kom. 512-600-012  (w godz. 8.30-16.00)        

   e-mail: biuro@977.pl

Biuro w Ostrowcu Św. jest czynne w godz:
Pn-Pt:   8.30 - 15.00
Sobota: 9.00 - 12.00 (praca w terenie, możliwe spotkanie w biurze po uzgodnieniu telefonicznym)

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art.66,§ 1. Kodeksu Cywilnego. Nie odpowiada on za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia, które mogą wynikać ze szczególnej specyfiki rynku nieruchomości.

Umieszczone ogłoszenia nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.), oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.)                                            Opisy ofert nieruchomości mogą ulegać zmianom na podstawie informacji właścicieli nieruchomości. Informacje umieszczone na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym. Nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji nieruchomości następuje przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Pośrednik nieruchomości nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Ogłoszenia mają tylko charakter informacyjny i stanowią zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego), nie stanowią natomiast oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zainteresowaniem ofertą i uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanej nieruchomości.

977-HW-1984 Ostrowiec Świętokrzyski - hala na wynajem

Galeria zdjęć

Wideo prezentacja

Opis

Agencja 977 nieruchomości nie pobiera prowizji od klientów poszukujących nieruchomości, nie pobieramy także żadnych opłat przy zgłaszaniu ofert nieruchomości a obecnie oferujemy nieruchomość komercyjną, wielkopowierzchniową po byłym zakładzie produkcyjnym o powierzchni łącznej 5,4 ha. W skład obiektu wchodzą hale produkcyjno-magazynowe o powierzchni całkowitej ok.10.400 m2 z możliwością podnajmu mniejszej powierzchni od 100 m2 oraz powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni 400m2. Teren znajduje się ok.2 km od centrum miasta w części przemysłowej z łatwym dojazdem dla pojazdów wielotonowych do trasy Warszawa-Radom-Rzeszów-Lublin. Hale posiadają wysokość od 8 m do 12m, część hal posiada ogrzewanie promiennikowe, jedna z hal o powierzchni 10.400 m2 posiada suwnicę transportową. Na terenie posesji znajduje się duży parking oraz plac manewrowy dla pojazdów, cały teren posiada dozór oraz jest zabezpieczony monitoringiem. Biurowiec 2-piętrowy wchodzący w skład nieruchomości prezentuje wysoki standard wykończenia (gruntowny remont w 2012 roku), przeznaczenie: biura lub siedziba firmy z salonem ekspozycyjnym. Wyposażenie: okna PCV, glazura, terakota. monitoring, żaluzje w oknach.
Prezentowany obiekt idealnie nadaje się na zakład produkcyjny, kompleks magazynowy, zespół warsztatów, bazę samochodową, siedzibę firmy transportowej, kurierskiej, dystrybucyjnej, zespół hurtowni.
Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych składników majątku firmy lub też całego kompleksu.
Nieruchomość jest przeznaczona zarówno na wynajem jak też do sprzedaży w całości lub części.
Przy wynajmie cena (w zależności od rodzaju obiektu) waha się od 5 do 20 zł za 1 m2, do uzgodnienia każdorazowo przy określeniu oczekiwań zainteresowanego.To prawdopodobnie ostatni taki obiekt w Ostrowcu Św. o takiej kubaturze, powierzchni i możliwościach związanych z przeznaczeniem obiektu. Media istniejące w obiekcie: prąd, woda, gaz, alarm, monitoring, dozór obiektu.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą sprzedaży oraz wynajmu domów, mieszkań, lokali użytkowych i działek na stronie www.nieruchomosci.977.pl tel. 41 247 61 38 (8.00-15.00)
 

Charakterystyka techniczna hali:

 • fundamenty żelbetowe,

 • konstrukcja stalowa (słupy w rozstawie podłużnym 12 m, wiązary kratowe o rozpiętości 30 m),

 • płatwie stalowe w rozstawie 3m, ściany z cegły, siporeksu, płyt ściennych,

 • dach z pokryciem blachy trapezowej z ociepleniem wełną mineralną,

 • posadzki betonowe, utwardzone,

 • elewacja panelowa,

 • instalacje: elektryczna oświetleniowa i siłowa, okna metalowe, świetliki dachowe metalowe.

W hali zainstalowanych jest 6 suwnic o udźwigu 35 t, 12,5 t, 8t. Budynek w bardzo dobrym stanie, po remoncie kapitalnym.

Atuty nieruchomości

 • położenie w przemysłowej dzielnicy miasta,

 • bocznica kolejowa,

 • zgodnie z deklaracją zarządzającego utworzoną Strefą Ekonomiczną, jeżeli inwestor spełni określone warunki tj.utworzy co najmniej 105 nowych miejsc pracy lub zainwestuje 70 min zł, to teren, może zostać przyłączony do Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Starachowice" co oznacza możliwość zwolnienia z podatku CIT do 55% do 2026 r.,

 • miasto umożliwia również m. in. ewentualne zwolnienie z podatku od nieruchomości do warto ści 200 tys. euro,

 • w ramach Projektu Staropolskiego Funduszu Kapitałowego prowadzonego przez Staropolską Izbę Przemysłowo-Hutniczą możliwe wspracie kapitałowe do 200 tys. euro dla nowych przedsiębiorstw,

 • istnieje możliwość również skorzystania z środków Unii Europejskiej w ramach programów na lata 2014-2020,

Charakterystyka techniczna części biurowo-socjalnej:

 • konstrukcja żelbetowa, ściany wykonane są z cegły i siporeksu,

 • posadzki betonowe utwardzone z terakoty, otwory okienne i drzwiowe wykonane są z PCV, ściany wewnętrzne pokryte tynkami gładkimi,

 • elewacja otynkowana wykonana na ociepleniu ze styropianu,

 • instalacje: elektryczna własna stacja transformatorowa, centralnego ogrzewania z sieci miejskiej,

 • wodno-kanalizacyjna miejska, alarmowa i teletechniczna.

Obiekty, zgodnie z decyzją Państwowej Inspekcji Pracy, odpowiadają przepisom i zasa dom bezpieczeństwa i higieny pracy oraz uwzględniają potrzeby osób niepełnospraw nych w zakresie przystosowania stanowisk pracy pomieszczeń higieniczno-sanitarnych i ciągów komunikacyjnych.

Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego:

W świetle ustaleń Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Ostrowca Świętokrzyskiego przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest na terenie przemysłowym.

 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Agencja 977
41 247 61 38
512 600 012
Nr licencji: 18756
biuro@977.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 18756

Szczegóły oferty

Symbol oferty 977-HW-1984
Lokalizacja Ostrowiec Świętokrzyski
Pow. całkowita [m2] 10 400,00 m²
Czynsz najmu 83 200 PLN
Cena/m2 0.00 PLN

Nieruchomość

Standard
Opłaty w czynszu CO, ochrona, monitoring
Opłaty wg liczników prąd, gaz, woda
Powierzchnia działki [m2] 54 000 m²
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Przeznaczenie hali produkcyjno-magazynowy, magazynowy, produkcyjny

Pomieszczenia