Agencja HOMEserwis przedstawia atrakcyjną ofertę sprzedaży dwóch domów na działce o powierzchni 544 m2 w Ostrowcu Św. przy ul Wroniej. Pierwszy dom jest murowany, jednorodzinny, wybudowany w 1974r, parterowy ze strychem o powierzchni użytkowej 77,5 m2.                                                                                                                    Dom częściowo podpiwniczony, w bryle budynku kotłownia z piecem węglowym i gazowym do wyboru, dom jest otynkowany, ściany zewnętrzne budynku z pustaków betonowych i cegły, grubość ścian 50cm, fundamenty z kamienia łupanego na zaprawie cementowo wapiennej, stropy murowane na dźwigach stalowych, dom kryty blachą, okna częściowo wymienione, podłogi drewniane. Do budynku doprowadzony jest prąd, woda, gaz, szambo, możliwość podłączenia do kolektora.

Dom składa się z widnej kuchni, 3 pokoi, łazienki z wanną, korytarza. Wejście do domu przez ganek. Na działce znajduje się także drugi murowany budynek z 1966r o powierzchni 38,5m2, zaadoptowany na mieszkalny w 1985r. z 2 pokojami, kuchnią i WC. Budynek ten kryty jest eternitem. Doprowadzone media: prąd, woda, centralne ogrzewanie, szambo, studnia .                                                                                                     Działka jest ogrodzona, dwa wejścia na posesję- od ul Ogrodowej i osiedla Rosochy.
Na posesji rosną drzewa i krzewy. Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta przy skrzyżowaniu ul. Denkowskiej i ul. Chrzanowskiego (drogi dojazdowe w różnych kierunkach). W pobliżu posesji znajduje się parking osiedlowy, sklepy, bardzo dobre miejsce do zamieszkania, z pełnym dostępem do infrastruktury handlowej i socjalnej.