Opis nieruchomości
Agencja Home Serwis ul. Iłżecka 23 wystawia do sprzedaży połowę domu o powierzchni 120 m2 z lat 60-tych, z osobnym wejściem w centrum Ostrowca Św. Prezentowana część nieruchomości składa się z parteru, na którym znajduje się przedpokój, piwnica, łazienka i pralnia. Na pierwszym piętrze zlokalizowano jadalnię z otwartą kuchnią oraz salon z kominkiem. Na drugie piętro wiodą piękne dębowe schody. Znajdują się tu dwa pokoje, obydwa z wyjściem na taras i łazienka z wanną.
Dom jest ocieplony, kryty blachą, okna PCV, na podłogach deski modrzewiowe. Media: prąd, woda, ogrzewanie elektryczne ze zbiornikiem akumulacyjnym. Całość działki o powierzchni 514 m2 jest podzielona na dwie części wzdłóż ściany dzielącej budynek, nowy właściciel zyska grunt o pow. 257 m2. Na działce obecnie znajduje się ogródek, z także blaszany garaż.
Serdecznie zapraszamy PAŃSTWA do współpracy. Nasze atuty to prawdziwa licencja pośrednika nieruchomości z zezwoleniem ministerstwa nr 18756, wykształcenie na kierunku: Obrót, Wycena i Zarządzanie Nieruchomościami, wieloletnie doświadczenie i wiedza związana z rynkiem nieruchomości w woj. świętokrzyskim oraz całej Polsce, praca na podstawie Karty Praw Klienta. Zaufało nam tysiące klientów oraz deweloperzy nowych mieszkań oraz domów. U nas każdy klient może negocjować PROWIZJĘ OD 1 do 1,5%. Nie pobieramy ŻADNEJ PROWIZJI od poszukujących i kupujących, zatem WIELU KLIENTÓW CZUJE SIĘ BEZPIECZNIE. Bezpłatnie przyjmujemy także zlecenia poszukiwania domów, mieszkań, lokali i budynków bez pobierania jakichkolwiek opłat. U nas liczy się EFEKT bez ukrytych dodatkowych kosztów. PROSZĘ NAS ODWIEDZIĆ i sprawdzić naszą ofertę na www.nieruchomosci.977.pl